• +371 28808088
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbdienās 9:00-17:00

Privātuma politika

Privātuma politika

Šī konfidencialitātes politika ir paredzēta tīmekļa vietnei www.tricollagen.lv un to uztur FHLIFE WORLD, tā mērķis ir nodrošināt to lietotāju konfidencialitāti, kuri izvēlas izmantot šo vietni. Šī vietne un tās īpašnieki atsaucas uz lietotāju privātumu un nodrošina, ka tiek veikti nepieciešamie pasākumi, lai aizsargātu viņu privātumu visā apmeklējuma laikā.

Sīkdatņu izmantošana

Šajā vietnē, apmeklējot vietni, tiek izmantoti sīkfaili, lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Ja iespējams, šajā tīmekļa vietnē tiek izmantota sīkfailu pārvaldības sistēma, kas ļauj lietotājam atļaut vai aizliegt izmantot sīkdatnes savā datorā vai ierīcē, kad viņi pirmo reizi apmeklē vietni. Tas atbilst jaunākajām tiesību aktiem, kas attiecas uz vietnēm, lai iegūtu skaidru lietotāja piekrišanu, pirms lietotāja datorā tiek atstāti vai lasīti sīkdatnes, tie ir nelieli faili, kas tiek glabāti lietotāja cietajā diskā, lai izsekotu, uzglabātu un glabātu informāciju par lietotāja darbībām, izmantojot vietni. Tas ļauj vietnei, izmantojot savu serveri, nodrošināt lietotājiem individuālu pieredzi šajā tīmekļa vietnē. Ja lietotāji savā datorā vēlas atteikties izmantot un saglabāt sīkdatnes no šīs vietnes savā cietajā diskā, viņiem jāievēro tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos nepieciešamie pasākumi, lai bloķētu visus sīkfailus no šīs vietnes.

Šī vietne izmanto apmeklētāju izsekošanas un uzraudzības programmatūru, lai labāk izprastu, kā viņi to izmanto. Šo programmatūru nodrošina Google Analytics, kas izmanto sīkfailus, lai izsekotu apmeklētāju lietošanu. Programmatūra datora cietajā diskā saglabās sīkfailu, lai uzraudzītu un pārraudzītu jūsu līdzdalību un vietnes izmantošanu, bet neuzglabās, neuzglabā vai nesaņems personisko informāciju. Lai iegūtu plašāku informāciju, varat izlasīt šeit Google konfidencialitātes politiku [http://www.google.com/privacy.html]. Citus sīkfailus var uzglabāt citi informācijas sniedzēji cietajā diskā, piemēram, ja šajā vietnē tiek izmantotas novirzīšanas programmas, sponsorētās saites vai reklāmas. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas reklāmguvumu un izsekošanas virzienos, un parasti to darbība beidzas pēc 30 dienām, lai gan dažas no tām var eksistēt ilgāk. Nekāda vietnes apmeklētāja personīga informācija netiek saglabāta, uzglabāta vai apkopota.


Facebook like

Instagram

Rekviziti

SIA “Vital Health Global”
Reģ. Nr. 40203121224
PVN LV40203121224
Jur.adr.:Dignājas iela
3C – 5A
Rīga,LV-1004

Banka:AS “SEB banka”
SWIFT:UNLALV2X
Konts:LV71UNLA0055000516316

TriCollagen pārstāvji citās valstīs

https://fenoq.com.ua/
https://fenoq.net/
https://fenoq.co.uk/
https://fenoq.de/
https://trikolagenas.lt/
https://fenoq.ru/
https://tricollagen.by/
https://fenoq.bg/
© 2022 FenoQ, Visas tiesības aizsargātas.