• +371 28808088
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbdienās 9:00-17:00

kontent

JAUNĪBAS ELIKSĪRS, KURU VĒLAS EIROPIETES, IR IZSTRĀDĀTS EIROPĀ!

Pirmās krunciņas un ādas elastības samazinājums parādās jau pēc divdesmit gadiem. Tas ir vecums, kad kolagēna daudzums organismā sāk samazināties. Salīdzinājumā ar astoņpadsmitgadīgu meiteni, divdesmit piecus gadus veca sievietei ir par 1,5 % mazāk kolagēna, un pēc trīsdesmitās dzimšanas nosvinēšanas, šīs organismam ļoti nozīmīgās olbaltumvielas daudzums ir samazinājies pat par 15 %. Šo faktoru ietekmē parādās krunciņas, samazinās ādas tonuss un elastība, attīstās kaulu un ādas slimības. Sievietes bieži izjūt diskomfortu un iedzīvojas kompleksos — vai vismaz tā ir bijis līdz šim!

TriCollagen Peptide uztura bagātinātāju, kuram nav analogu, izstrādāja kāds farmaceits un viņa zviedru partneri. Tā vienreizējais sastāvs palīdz uzturēt kolagēna līdzsvaru ķermenī, un aizkavē neizdzēšamās pēdas, kuras laika gaitā parādās uz mūsu ādas. Revolucionārā ideja ir ceļā, lai iekarotu visu Eiropu.

Kolagēns kā saistaudi

Kolagēns ir atrodams ādā, kaulos, skrimšļos, cīpslās, saitēs, muskuļos, zobos un smaganās, radzenē, asinsvados, iekšējos orgānos un citos audos.

I tipa kolagēns veido šķiedrām līdzīgus audus, kuri palīdz cīpslām un saitēm izturēt paaugstinātu slodzi. II tipa kolagēns ir svarīgs visiem tiem, kam patīk sportiska aktivitātes, jo tas veido līdz 70 % no skrimšļiem un tiem nodrošina stiprību. III tipa kolagēns ir svarīgs acs tīklenei un kapilāriem.

Visu trīs tipu kolagēna nepietiekamība var izpausties kā ādas, matu, redzes, locītavu un smaganu stāvokļa pasliktināšanās, kā arī krunciņu parādīšanās. Ikviena sieviete sapņo par spēcīgiem un veselīgiem nagiem, jo rokas un nagi ir kā viņu vizītkarte. Taču, kad, laikam ritot, kolagēna daudzums organismā sāk samazināties, viņu nagi kļūst trausli un viegli lūstoši. Farmaceites prāt, informācija, ko saņemam pa galvenajiem saziņas kanāliem, mums māca cīnīties ar problēmu simptomiem, bet ne novērst to cēloņus, kas ir diezgan paradoksāli. Veikalos ir pārpārēm krēmu un serumu, kuri ietekmē ādas ārējo slāni. Taču uzturvielu uzsūkšanās caur ādu ir daudz sarežģītāks process, nekā tad, ja nepieciešamos elementus uzņem iekšķīgi.

Revolūcija, kas sākās Lietuvā

Jūs varētu sacīt, ka aptiekās ir lērums visdažādāko uztura bagātinātāju — līdzīgi kā lielveikalos — taču to solītā iedarbība raisa zināmu skepsi. Kā skaidro farmaceite, visbiežāk kolagēna uztura bagātinātāji ir pieejami tablešu vai graudiņu veidā. Un tomēr hidrolizētā kolagēna saturs tabletēs un graudiņos parasti ir robežās no dažiem miligramiem līdz vairākiem simtiem miligramu. Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka TriCollagen Peptide dienas devā ir ne mazāk kā 8000 miligramu kolagēna, bet visā četrpadsmit pudelīšu iepakojumā — 112 000 miligrami kolagēna. Šī iemesla dēļ ražotājs ir izvēlējies piedāvāt šķidras formas kolagēnu.

„Šis uztura bagātinātājs sastāv no šādām trīs galvenajām sastāvdaļu grupām: I, II un III tipa kolagēna un hialuronskābes, bioloģiski aktīvām vielām, kuras nodrošina kolagēna un antioksidantu dabīgo sekrēciju, augu ekstraktiem un vitamīniem, kuriem ir spēcīgas antioksidējošas īpašības un kuri palēnina novecošanos,” stāsta kāds labi zināms farmaceits. Šis produkts ne vien papildina kolagēna resursus organismā, bet arī stimulē to dabīgo veidošanos.

Kā nedaudz apturēt laiku?

Ideāls īpaši atlasītu sastāvdaļu līdzsvars un koncentrācija garantē efektīvus rezultātus. Šo produktu labprāt iesaka kosmetologi un frizieri. Cilvēki nereti aizmirst, cik daudz pozitīvu īpašību ir kolagēnam, ja runa ir par ādas stāvokli. Regulāra matu žāvēšana, taisnošana un krāsošana — tās ir tikai dažas no darbībām, kuras kaitē mūsu matiem. Palutiniet savus matus un nodrošiniet, ka tie ir mirdzoši un veselīgi, izvēloties TriCollagen Peptide uztura bagātinātājus, kuriem ir augsts I tipa kolagēna saturs un sastāvdaļas, kuras veicina kolagēna dabisko veidošanos. Sportisti atzīst, ka TriCollagen Peptide ir labs līdzeklis, kas palīdz atjaunoties viņu muskuļiem pēc intensīviem treniņiem, kā arī samazina traumu risku, jo spēcina skrimšļus.

Kolagēnu nereti mēdz dēvēt par mūsu organisma „līmi”. Ja jūs uzņemat pietiekamu daudzumu kolagēna katru dienu, tad jums nav jāsatraucas par plikpaurību, redzes traucējumiem, sāpēm locītavās vai grumbām, kuru maskēšanai būtu nepieciešami dārgi krēmi. Kāds varētu teikt, ka kolagēns var likt pazust novecošanas pazīmēm, taču tā nebūtu visa patiesība, jo kolagēns palīdz saglabāt gan jauneklību, gan veselību!

Videi draudzīgas idejas un skandināvu kvalitāte

TriCollagen Peptide uztura bagātinātājs tika izstrādāts sadarbībā ar zviedru partneriem, un tirgū tam nebija analogu.

„Mēs izvēlējāmies partnerus no Zviedrijas trīs iemeslu dēļ. Pirmkārt un galvenokārt tāpēc, ka Zviedrijas farmācijas nozare ar tās zinātniskajiem sasniegumiem ir pasaules mēroga līdere, un turpina strauji attīstīties. Mūs arī piesaistīja tas, ka viņi izmanto videi draudzīgu pieeju. Videi draudzīgie uzņēmumi palīdz radīt produktu, kas var pielāgoties organisma vajadzībām, lai ar dabiskiem procesiem palīdzētu sasniegt vēlamo rezultātu. Lieki piebilst, ka šādu produktu ražošana arī balstās uz vides ilgtspējas principiem. Uzņēmējdarbības ētika bija pēdējais faktors lēmuma pieņemšanā. Tā vietā skandināvi jau vairākus gadu simtus izstrādā un attīsta savus produktus, un ir vieni no uzticamākajiem partneriem, kādus vien var vēlēties,” stāsta izstrādātājs, un apliecina, ka viņš nevarētu būt laimīgāks pieņemot šo lēmumu. Katru dienu viņš saņem lieliskas atsauksmes, kas viņu mudina neapstāties un iet tālāk. Pēc viņa teiktā, kaut arī tas ir ieguvis lielu popularitāti, Tricollagen uzturabagātinātājs nav orientēts uz mūžīgās jaunības kulta veicināšanu, bet gan ir veselības avots, kas pieejams ikvienam no mums.


Facebook like

Instagram

Rekviziti

SIA “Vital Health Global”
Reģ. Nr. 40203121224
PVN LV40203121224
Jur.adr.:Dignājas iela
3C – 5A
Rīga,LV-1004

Banka:AS “SEB banka”
SWIFT:UNLALV2X
Konts:LV71UNLA0055000516316

TriCollagen pārstāvji citās valstīs

https://fenoq.com.ua/
https://fenoq.net/
https://fenoq.co.uk/
https://fenoq.de/
https://trikolagenas.lt/
https://fenoq.ru/
https://tricollagen.by/
https://fenoq.bg/
© 2020 FenoQ, Visas tiesības aizsargātas.